ברוכים הבאים לש.פ.א
מכון בוטיק המתמחה במדרסים לריצה וספורט

התאמת מדרסים לריצה בקרב אצנים הנה מומחיות ייחודית. כפיזיותרפיסט בעל תואר מאסטר (שני בפיזיותרפיה) וותק של 20 שנים בשיקום ספורטאים,תואר מאמן כושר גופני, וותק של מעל 30 שנים כאצן וספורטאי חובב דאגנו לפתח במשך 6 שנים את המדרסים לריצה הטובים ביותר עבורכם.

ליצירת קשר וקביעת תור להתאמת מדרסים לריצה בחולון

מכון המדרסים לריצה ממוקם בחולון, יש לתאם מראש ולדייק בזמנים מאחר והפגישה היא בת כשעה ועשויה להיות עמוסה בבדיקות.

מדרסים לריצה

מהם מדרסים לריצה ?

במהלך הריצה מופעלות על כף הרגל שורת עומסים גבוה שעשויה להאמיר עד פי 3 ממשקל הגוף בכל נחיתה ונחיתה, תפקידם של מדרסים לריצה נכונים לטווח בין כף הרגל ובין משטח הדריכה לדאוג לפיזור עומסים מרבי, לבלום זעזועים, לתקן עיוותים ביו מכניים, להוריד כאבים ולשפר ביצוע ספורטיבי.

תהליך התאמת המדרסים לריצה דורש מספר שלבים כאשר כל שלב מהווה פריט חשוב בקבלת מדרסים לריצה הרצויים. 

שלבי התאמת המדרסים לריצה כוללים: 

  • בדיקת כף הרגל למדרסים לריצה עורכת כ30 עד 40 דקות וכוללת בדיקה סטטית ודינמית, צילום ריצה ממוחשב ושורת בדיקות אורתופדיות
  • דגימת כף הרגל למדרסים לריצה עשויה להיות מבוצעת במספר שיטות, אנו מבצעים וגם מאוד ממליצים על השיטה הנחשבת כטובה והמדויקת ביותר , חבישת גבס ללא נשיאת משקל.
  • קביעת סוג המדרסים לריצה וטיב החומרים. במרבית המקרים אנו נבצע מדרסים רב שכבתיים הכוללים כ5 עד 8 שכבות. המדרסים לריצה במכון שפא כוללים את בולם הטוב בעולם מסוג פורון של רוגרס בעובי אדיר של 3-7 מ"מ לאורך המדרס, המדרסים לריצה כוללים חומרי eva המותאמים לבלימת זעזועים ולעומסים גבוהים.
  • בניית המדרסים לריצה בהתאם לליקויים בכף הרגל והצרכים של הספורטאי.
  • התאמה של המדרסים לריצה לנעליים ובדיקת תפקוד.
  • בקורות והתאמות במידה והבעיה לא נפתרה.

מי זקוק למדרסים לריצה?

התשובה לשאלה מי זקוק למדרסים לריצה אינה ברורה ואינה אחידה, במרבית מכוני המדרסים המייצרים לאצנים וספורטאים בענפים השונים מדרסים לריצה התשובה ללקוח  כמעט תמיד תהיה שכף הרגל שלו חייבת מדרסים לריצה מאחר ומדרסים יתקנו את כל הבעיות, יפתרו את כל המכאובים וימנעו פציעות בעתיד, כמובן שתשובה זו אינה רצינית ואינה ראויה להתייחסות, הגם אם הגיע מאיש מדרסים מיוחצן הנמצא בענף 30 שנה וגובה עבור מדרסים אלפים רבים של שקלים.

אז למי כדאי להיעזר במדרסים לריצה:

  • הקבוצה הראשונה העשויה להרוויח ממדרסים לריצה: היא קבוצת האתלטים הסובלים מכאבים במערכת שלד \ שריר בעקבות העומסים הגבוהים של הריצה,  הכאבים לרוב יוחרפו ככל שהעומסים יעלו, וככל שהבעיה סמוכה יותר לקרסול כך הסיכוי שמדרסים לריצה יביאו לפתרון הבעיה.
  • קבוצה שנייה  העשויה להרוויח ממדרסים לריצה: הם אצנים הסובלים מבעיה מבנית משמעותית בכף הרגל, כמו פלטפוס או קשת גבוה. בעיקר המדובר באתלטים הסובלים מבעיה  מאוד משמעותית במבנה כף הרגל .
  • קבוצה אחרונה העשויה להרוויח ממדרסים לריצה היא אותה קבוצה המתאמנת בעומסים גבוהים מאוד: מרחקים גדולים \ משקל גוף גבוה \ סולם מאמצים מהיר, הללו אינם חשים כאבים בכף הרגל בחיי היום יום, אינם סובלים מבעיה מבנית קשה  אך חשים בעיקר בצעדי הבוקר כי כפות הרגליים נוקשות ודואבות.

לבדיקה יסודית ומקצועית של כף הרגל מומלץ לתאם עמנו פגישת ייעוץ, שימו לב כי  לכ 20 עד 30 אחוז מלקוחותינו אנו ממליצים על נקיטת צעדים אחרים שאינם כוללים התאמת מדרסים לריצה.

מדוע לבחור בנו להתאמת מדרסים לריצה ? 

שפא הנו מכון מדרסים המרכז מאמץ וידע בפיתוח מדרסים לריצה הטובים ביותר עבור ספורטאי העלית כמו גם עבור אצנים חובבים. הייחודיות שלנו בתחום נשענת מצד אחד על ידע רפואי, קליני רב ומצד שני ידע  רב במדע התנועה,  הריצה והספורט, בצד המעשי אנו נשענים על ניסיון של שנים רבות בתחום האורתופדיה והספורט לצד פתוח מתמיד של מדרסים לריצה תוך שילוב של חומרים חדישים ואיכותיים בכדי לאפשר לך כספורטאי ליהנות מהטוב ביותר.

מכון שפא מייצר מדרסים בשקיפות מלאה, האמינות היא נר לרגלינו ויעידו על כך מאות לקוחות שהגיעו אלינו כדי לעשות מדרסים ולהפתעתם קיבלו המלצה להמתין או לוותר עם נושא המדרסים ולפנות לאפיקי פתרון אחרים.

עלותם של מדרסים לריצה דגם בסיס 1200 שקלים, אלו הם מדרסי הריצה הנמכרים והמומלצים ביותר שלנו,באיכות שווה או עדיפה על מרבית המדרסים לריצה בעלויות כפולות שנמכרות אצל המתחרים.

עלותם של מדרסים לריצה מקצועיים היא כ1500שקלים , אף שהמחיר אינו יקר מדרסי הריצה הללו בעלי תו איכות גבוה יותר מכל מדרס ריצה בשוק.

המדרסים כוללים כ 2 שכבות של בולם זעזועים: בולם מסוג פורון של רוגרס בעובי  3 מ"מ ושכבת בולם זעזועים נוסף מסוג ווי-ברם, נחשב כחומר האיכותי ואחד היקרים בעולם המדרסים. שכבה עליונה מסוג eva המאפשרת בשלוב עם השכבות האחרות רכות ובלימת זעזועים מושלמת.

מדרסים לריצה מעובים עולים כ 1800 שקלים , החיסרון שלהם הוא עובי של כ9 מ"מ, הדורש עליה משמעותית במידה של הנעל ומיועדים לאצנים תחת עומסים גבוהים שאינם מוכנים לפשרות. 

לשאלות וקביעת פגישת אבחון למדרסים לריצה

מעוניין במידע או קביעת תור להתאמת מדרסים לריצה נשמח לחזור אליך ,אנא השאר פרטים מדויקים 

Contact details.

holon

yehosha rabinovich 58

Tel:      035169361

mob:  0528306095Working hours

Sun. 09:00 - 21:00

Mon. 09:00 - 20:00

Tues. 09:00 - 20:00

Wed. 09:00 - 20:00

thu.    09:00 - 20:00

fri.      07:00 - 16:00

All rights reserved.

SIMBLAWebsite Builder