ברוכים הבאים לש.פ.א
מכון בוטיק למדרסים
מכון לפיזיותרפיה מתקדמת

הדרך היחידה לפתור בעיה גופנית מורכבת היא להעמיק ולגלות את שורש הבעיה, הגורמים התורמים לבעיה ולהגיע לפתרון גופני הוליסטי ושלם דרכם.
בואו לגלות כיצד אנו עושים זאת במכון המדרסים בחולון.

ליצירת קשר וקביעת תור להתאמת מדרסים בחולון

מכון המדרסים ממוקם בחולון, יש לתאם מראש ולדייק בזמנים מאחר והפגישה היא בת כשעה ועשויה להיות עמוסה בבדיקות.

מדרסים מכבי

מהם המדרסים של מכבי ?

מכבי מציעה ללקוחותיה שני מסלולים לרכישת מדרסים, המסלול הראשון כולל פניה לחנות מדרסים שנמצאת בהסכם- מדרסים מכבי, הלקוח ישלם עבור המדרסים של מכבי סכום של 102 שקלים קופ"ח מכבי מוסיפה סכום של כ 150 שקלים והלקוח יוכל לרכוש מדרסים  בסיסים בעלות של מעט פחות מ250 שקלים. 

מסלול שני אותו מציע מכבי ללקוחותיה במסגרת מדרסים מכבי הוא רכישת מדרסים מוכנים מוצרי מדף בבתי המרקחת של מכבי ( מכבי פארם) במקרים רבים יהיה זה המסלול המועדף מאחר והמדרסים אותם מספקים חנויות האורתופדיה לרוב ברמה נמוכה יותר וברמת דיוק גרועה. גם כאן רכישת מדרסים מכבי תהיה בעלות נמוכה.

למי שאין בעיות מיוחדות בכף הרגל, אינו סובל מכאב או רגישות גבוה של הרגליים מדרסים אלו בהחלט עשויים להיות כלי מעולה במחיר אטרקטיבי אותם אלו שזקוקים למדרסים איכותיים יותר הייתי ממליץ לוותר על התענוג לגשת ל 2-3 חנויות מדרסים איכותיות לברר מחיר ולהתרשם מהמקצועיות של איש המדרסים בסופו של תהליך הייתי ממליץ לכל מי שחולון מהווה יעד סביר עבורו לגשת אלינו לברר על מחיר וסוג מדרסים המתאים לבעייתכם.

אנו לא עושים הנחות אך המחירון שלנו בהחלט הוגן. 

המקצועיות, ההגינות והיושר  שלנו הם כלי המכירות הטוב ביותר שיש לנו, האבחון הוא ללא תשלום 

ממה יש להיזהר ברכישת מדרסים מכבי ?

האתגר העומד בפני החנויות העובדות מהסכם של מדרסים מכבי הוא גדול מאוד, היכולת לייצר מדרסים בסכום של כ 250 שקלים הוא כמעט ובלתי אפשרי, בחנויות רבות העובדות מול מכבי לקיחת המידה של כף הרגל תהיה בקופסא של קצף פולריטני, מידת כף הרגל אותה לקחו לרוב תיזרק לפח ולא תשמש לייצור המדרסים, בסופו של דבר הלקוח מרומה ומקבל מדרסים מוכנים ( שלא על פי מידת כף רגלו), חנויות אחרות העובדות מול ההסכם של מדרסים מכבי יבצעו מדרסים על פי מידת כף הרגל אך יקצרו תהליכים כך שמידת הדיוק והאיכות הסופית של המדרסים יהיו ברמה נמוכה.

המדרסים בהסכם מדרסים מכבי יהיו תמיד באיכות נמוכה, בחנויות העובדות בהסכם מדרסים מכבי תמיד יציעו ללקוח לא להשתמש במדרסים השייכים להסכם (מדרסים מכבי) וינסו למכור ללקוחות מכבי את המדרסים היקרים ביותר בחנות.

ההמלצה שלנו ללקוחות מדרסים מכבי: במידה ורכשת  מדרסים של מכבי והללו לא היו נוחים או לא פתרו את בעייתך נראה שעבורך הפתרון אותו מציעים בהסכם מדרסים מכבי אינו הפתרון המתאים עבורך ונדרשת עבורך בדיקה יסודית  למדרסים מקצועיים שיוכלו לעזור ולטפל בבעיה ממנה אתה  סובל.

כמכון מוביל, ואחד המכונים הרציניים בתחום המדרסים הרפואיים אנו ממליצים כי גם עם רכשת מדרסים במחירים אסטרונומיים בחנויות מדרסים שונות ואתה לא בטוח מה מידת המקצועיות של אותו מכון (והללו לא פתרו את בעייתך) לתאם עמנו בדיקה ולנסות לאתר פתרון מקצועי יותר לכף הרגל שלך.

מה אנו מציעים ללקוחות מדרסים מכבי ?

האמת שלא הרבה, המדיניות שלנו היא מחירון הוגן, רמת מקצועיות וביצוע גבוהים, רמת אמינות מקסימאלית אך גם אפס מבצעים והנחות ( באופן כללי).

אין למכון שפא מדרסים יומרות בתחום העסקנות והיחצנות מאידך אנו משתדלים לאורך שנים להיות קלינאיי כף רגל ברמה הגבוה ביותר וזאת תוך כדי מתן מחירון הוגן.

תמכור המדרסים: המדרסים אותם אנו מתאימים לבוגרים מבוצעים תוך כדי לקיחת מידה איכותית( אך ורק בחבישת גבס, ללא נשיאת משקל), וזאת רק לאחר בדיקה מדוקדקת הנמשכת כ 30 דקות.

מרבית המדרסים אותם אנו מוכרים הם מדרסים רב שכבתיים המותאמים לצרכים ולבעיה ממנה סובל הלקוח.

המדרסים הרב שכבתיים ( 5עד 8 שכבות), כוללים חומרים עמידים בעלי יכולת פזור עומסים  באיכות גבוה מאוד הארוגים בסדר שכבות מתוחכם המותאם למשקל ולצרכים של הלקוח. המחיר כ- 1200 שקלים, זול בהרבה מאנשי מדרסים רציניים המוכרים מדרסים דומים  ולרוב גם איכותי בהרבה.

המדרסים הקשיחים עשויים להיות מפלסטיק איכותי (1400 שקלים) או מדרסים מקרבון (1800 שקלים) ובעלי עמידות גבוה לעומסים לפרקי זמן ממושכים, העשויים להחזיק תוך כדי שימוש סביר כ5 עד 10 שנים.


לשאלות וקביעת פגישת אבחון למדרסים

מעוניין במידע או קביעת תור להתאמת מדרסים נשמח לחזור אליך ,אנא השאר פרטים מדויקים 

כתובת המכון

חולון

יהושע רבינוביץ 58

מרכז דר-גת, קומה ב

03-5169361

0528306095

Working hours

Sun.   09:00 - 21:00

Mon. 09:00 - 20:00

Tues. 09:00 - 21:00

Wed. 09:00 - 16:00

thu.    09:00 - 21:00

fri.      07:00 - 16:00

All rights reserved.

SIMBLAWebsite Builder