מדרסים אורטופדיים מחירים הוגנים:ש.פ.א
מכון בוטיק למדרסים
בהתאמה אישית

מדרסים אורטופדיים מחירים: מחיר מדרסים אורטופדיים נגזר ממספר רב של פרמטרים, על המדרסים האורטופדיים והמחירים של המדרסים שלנו.

ליצירת קשר וקביעת תור לבדיקה של מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית בחולון

מכון למדרסים אורטופדיים ממוקם בחולון, יש לתאם מראש ולדייק בזמנים מאחר והפגישה היא בת כשעה ועשויה להיות עמוסה בבדיקות.

מדרסים אורטופדיים מחירים

מדרסים אורטופדיים מחירים- כיצד נקבע המחיר ?

קביעת מחיר מדרסים אורטופדיים היא נושא עדין שאני לא בטוח שאוכל למצוא שני אנשי מקצוע המסכימים עליו. לכל עסק שיטת תמחור ומאפיינים שונים ובסופו של דבר מחיר מדרסים אורטופדיים נקבע על פי  מכלול שלם של פרמטרים, על שאלה זו אשיב על פי זווית הראיה האישית שלי שכמובן שונה ממכונים אחרים. (כיצד רוכשים מדרסים בקישור)

הכותרת העיקרית אותה חשוב להבין היא כי מחירי מדרסים אורטופדיים נגזר מהזמן הכולל המושקע במדרסים, החומרים הם פרט משני בקביעת מחיר המדרסים האורטופדיים.

מדרסים אורטופדיים מחירים- עלות החומרים מהם בנויים מדרסים אורטופדיים עשויה לנוע ממחיר של 50 ועד 200 שקלים למדרסים היקרים ביותר, עלות זו כוללת דבקים, גבס, פולימרים וחומרי תמיכה שונים.

מדרסים אורטופדיים מחירים- הזמן המושקע במדרסים משתנה בין מכון למכון בין שיטת עבודה לשיטת עבודה. במכון מדרסים מקצועי כמו שלנו לקוח מזומן לפגישה ראשונה לבדיקה לפרק זמן של 45-60 דקות .

זמן הכנת מדרסים מאוד איכותיים, מרובי שכבות ובולמי זעזועים הוא כ 60 דקות לזוג מדרסים.

זמן קבלת מדרסים אורטופדיים והתאמות עוד כ 30 דקות

ביקורות ותיקונים על פי הצורך כ30 עד 60 דקות נוספים.

סה"כ זמן לייצור זוג מדרסים אורטופדיים הוא כ3 עד 4 שעות, ובמידה ונוסיף ביטולים או לקוחות שהלטתי שאינם זקוקים למדרסים זמן ייצור מדרסים עשוי להגיע ל 5 שעות.

מכוני מדרסים פשוטים יותר מתומחרים מדרסים אורטופדיים מחירים אחרת שם אין צורך בקביעת תור, לא מבוצעת בדיקה מסודרת והמידה נלקחת בקופסת קצף כך שהזמן נטו להתאמת מדרסים הוא כ 10 עד 15 דקות, אך מכונים אלו משקיעים זמן ייקר בניסיונות מחירה ובישיבה והמתנה ללקוח שיכנס לחנות. המדרסים במכונים אלו פשוטים יותר וזמן ייצור מדרסים הוא כ30-40 דקות וזמן קבלת המדרסים הוא כ15 דקות. 

סה"כ זמן המושקע במדרס בודד עשוי לנוע משעה ועד ??

מדרסים אורטופדיים מחירים-עלות שעה משתנה בין מכון למכון על פי המיקום, גודל המכון, כמות העובדים, עלות היחצנות והפרסום, ועשויה להגיע ל 300 שקלים לשעת עבודה לפני חישוב משכורת לבעל המכון.

מדרסים אורטופדיים מחירים- מחירי השוק ?

מדרסים אורטופדיים מחירים? עלותם של מדרסים בשוק המדרסים  עשויה לנוע מ500  ועד 2000 שקלים, מחיר מדרסים זה עשוי לשקף הבדלים באיכות המדרסים, איכות איש מקצוע, איכות ומקצועיות השרות וגם מחיר חומרים אך במקרים רבים משקף ניצול של תמימותם של הלקוחות, הציבור הרחב שזקוק למדרסים אורטופדיים רואה במדרסים, ובצדק, פריט בריאותי החיוני לכף רגלו וככזה אינו מעוניין לחסוך בהוצאות הנוגעות לבריאות כף רגלו. יצרני מדרסים אורטופדיים רבים מנצלים  זאת וללא קשר לאיכותם של המדרסים האורטופדיים מעמידים תג מחיר גבוה, ולמעשה מנצלים את הצמידות הלוגית שמחיר יקר הוא כנראה סימן היכר למדרסים אורטופדיים איכותיים.

מחיר מדרסים אורטופדיים  זול מ400 שקלים  ראויים לחשד ועשויים להיות מדרסים מוצרי מדף המוצגים בפני הלקוח כמדרסים אורטופדיים, במעמד המכירה נלקחת מידה מהלקוח על ידי קופסה מוקצפת , לאחר שהלקוח יוצא את החנות המידה נזרקת לפח וזוג מדרסים מוכן (מוצר מדף) מוזמן עבור הלקוח.

בחנויות מדרסים רבות מוצגים מדרסים אורטופדיים מחירים זולים של עד 200 ו300 שקלים האם כולם מרמים? בהחלט לא, קיימים רמאים רבים בשוק לצד אנשים ישרים וטובים. מדרסים אורטופדיים במכון רציני ומקצועי ימכרו בתג מחיר של 1000-2000 שקלים, חנויות פשוטות יותר מציגות לעתים מחירי הפסד עבור מדרסים מתוך הנחה שהלקוח שנכנס לחנות עשוי להשתכנע ולקנות מדרסים יקרים יותר או לשדרג את המדרסים שהזמין ובכך לסיים את החודש ברווחים לעתים גבוהים יותר מאלו של החנויות המקצועיות. 

מדרסים אורטופדיים מחירים שלנו !

שפא הנו מכון מדרסים אורטופדיים המרכז מאמץ וידע בפיתוח מדרסים אורטופדיים למגוון בעיות וכאבים הטובים ביותר בשוק המדרסים עבור מבחר בעיות רפואיות. הייחודיות שלנו בתחום המדרסים האורטופדיים נשענת מצד אחד על ידע רפואי באורתופדיה כללית ובאורתופדיית כף הרגל ומצד שני ידע רב במדע הביומכאניקה ובייצור מדרסים אורטופדיים במחירים נוחים. על הנושא הקליני אחראי שטיין נתי בעל תואר שני בתחום הפיזיותרפיה האורתופדית עם ניסיון של כ20 שנים בתחום.

מדרסים אורטופדיים מחירים- אנו מקפידים על מחירים  הוגנים מתוך ראיה חברתית ארוכת טווח כי הוגנות מובילה בסופו של דבר להצלחה גם כלכלית.

מכון שפא מייצר מדרסים אורטופדדים בהתאמה אישית בשקיפות מלאה, האמינות היא נר לרגלינו ויעידו על כך מאות לקוחות שהגיעו אלינו כדי לעשות מדרסים   ולהפתעתם קיבלו המלצה להמתין או לוותר עם נושא המדרסים האורטופדיים ולפנות לאפיקי פתרון אחרים. 

מדרסים אורטופדיים מחירים לנוער:  מדרסים בהתאמה אישית לילדים ונוער עד גיל 18 מתומחקים ב 550 שקלים, לקיחת המידה היא בקופסה פולריטנית.

מדרסים אורטופדיים מחירים לבוגרים: מדרסים בהתאמה אישית לבוגרים נעה  בין  1000 ו-1800 שקלים, לקיחת המידות מבוצעת בחבישת גבס, סוג המדרסים האורטופדיים והחומרים מותאמים אישית לאחר בדיקה מדוקדקת  ונקבעת על פי הצרכים והבעיות של כף הרגל והגוף, אנו משתדלים לשמור על איכות מדרסים האורטופדיים הטובה ביותר בשוק המדרסים.

המקצועיות שלנו ייחודית בהתאמת החומרים והרכיבים השונים של המדרסים ללקוח ולבעיה ממנה הוא סובל. אנו יודעים לבצע את המדרסים האורטופדיים החזקים והעמידים בשוק לצד המדרסים האורטופדיים הרכים ובולמי הזעזועים הטובים בשוק.לשאלות וקביעת פגישת אבחון למדרסים

מעוניין במידע או קביעת תור להתאמת מדרסים נשמח לחזור אליך ,אנא השאר פרטים מדויקים 

כתובת המכון

חולון

יהושע רבינוביץ 58

מרכז דר-גת, קומה ב

03-5169361

0528306095

שעות פעילות

Sun.   09:00 - 21:00

Mon. 09:00 - 20:00

Tues. 09:00 - 20:00

Wed. 09:00 - 20:00

thu.    09:00 - 20:00

fri.      07:00 - 16:00

All rights reserved.

SIMBLAWebsite Builder