ברוכים הבאים לש.פ.א
מכון בוטיק המתמחה במדרסים 

התאמת מדרסים רפואיים היא מקצועיות הקיימת במעט מכוני מדרסים, כפיזיותרפיסט בעל תואר מאסטר (שני בפיזיותרפיה) וותק של 20 שנים בשיקום ספורטאים,תואר מאמן כושר גופני,אנו נוודא כי תקבל את המדרסים הטובים ביותר לפתרון בעייתך.

ליצירת קשר וקביעת תור להתאמת מדרסים כללית בחולון

מכון המדרסים ממוקם בחולון, יש לתאם מראש , לקוחות המושלם זכאים להחזר של עד 174 ש"ח בעבור מדרסים.

מדרסים כללית

מדרסים כללית כיצד ממשים  ?

כיצד מממשים את ההטבה לרכישת מדרסים כללית?

מדרסים  כללית ניתנים באישור רפואי של אורתופד או רופא כללי אחת לשנה קלנדרית (ינואר עד דצמבר), שימו לב כי יש בידכם הפניית אורתופד / רופא כללי של קופ"ח כללית  מתאריך רלוונטי לרכישת מדרסים כללית.

היכן ניתן לרכוש מדרסים כללית?

מדרסים כללית ניתן לרכוש במכונים האורתופדים ומכוני המדרסים השונים ללא הגבלה.

מה ההטבה של מדרסים כללית?

לקוחות המושלם זכאים להחזר של עד 180 ש"ח בעבור מדרסים כללית.

איך מקבלים את ההחזר על רכישת המדרסים כללית?

אחת משתי האפשרויות:

1. ממלאים את טופס בקשת החזר למדרסים כללית און ליין,באתר כללית

2. ניתן למלא את טופס הבקשה לקבלת החזר , ולצרף את המסמכים הנדרשים בטופס ואישור רפואי של אורתופד או רופא משפחה לרכישת מדרסים כללית.

,לשלוח לכתובת:

מחלקת תביעות פרט ת.ד 2265 בני ברק 51122.

מי זקוק למדרסים כללית?

התשובה לשאלה מי זקוק למדרסים כללית אינה ברורה , במרבית מכוני המדרסים כללית התשובה ללקוח  כמעט תמיד תהיה שכף הרגל שלו חייבת מדרסים ורצוי ואף חובה במדרסים היקרים ביותר על המדף, אנשי מדרסים רבים בהם מובילי שוק עמלים רבות בכדי להטמיע כי כולם צריכים מדרסים, ויקר יותר טוב יותר  אך מסקירת מאמרי איכות הסוקרים את התועלת שבמדרסים עולה תמונה שונה, ממנה ניתן להסיק כי קיימים ארבע קבוצות עיקריות העשויות להרוויח משימוש במדרסים. 

לקבוצה הראשונה העשויה להרוויח ממדרסים כללית משתייכים לקוחות הסובלים מכאבים בכף הרגל  אך לעתים גם מטופלים הסובלים מכאבים בברכיים, באגן או בגב, ובתנאי שיש לנו יסוד להאמין כי מקור הבעיה בכף הרגל.

לקבוצה השנייה שאנו נמליץ לה על מדרסים כללית משתייכים אנשים  הסובלים מבעיה מבנית משמעותית בכף הרגל כמו פלט פוס חמור או קשת גבוה.

לקבוצה השלישית העשויה להרוויח ממדרסים כללית משתייכים לקוחות  בעלי אורך חיים טובעני ועומסים גבוהים על כף הרגל הללו נמצאים בסיכון גבוה לבעיות כף רגל, לדוגמה אצני מרתון או חיילים קרביים. 

קבוצה רביעית ואחרונה העשויה להרוויח ממדרסים היא לקוחות הסובלים בסוף יום עבודה או כאשר מתעוררים בבוקר לאורך הצעדים הראשונים, מעייפות וחוסר נוחות בכף הרגל.

מדוע לבחור בנו להתאמת מדרסים כללית ? 

שפא הנו מכון מדרסים הממוקם בחולון ונותן שרות גם למדרסים כללית, מכון שפא מרכז מאמץ וידע בפיתוח מדרסים רפואיים הטובים ביותר בשוק עבור מבחר בעיות רפואיות ופתולוגיות. הייחודיות שלנו בתחום נשענת מצד אחד על ידע רפואי, קליני רב באורתופדיה כללית ובאורתופדיית כף הרגל ומצד שני ידע  רב במדע התנועה, 

מכון שפא מייצר מדרסים בשקיפות מלאה, האמינות היא נר לרגלינו ויעידו על כך מאות לקוחות שהגיעו אלינו כדי לעשות מדרסים כללית  ולהפתעתם קיבלו המלצה להמתין או לוותר עם נושא המדרסים ולפנות לאפיקי פתרון אחרים.

עלותם של מדרסים כללית נע בין 1000 שקלים למדרסים כללית רב שכבתיים איכותיים ועד מדרסים מקרבון עמידים בעלי אחריות של 5 שנים במחיר 1800 שקלים, כל המדרסים מבוצעים בחבישת גבס, וההחלטה על סוג המדרסים כללית מבוצעת רק לאחר בדיקה מקצועית ומדוקדקת בידי פיזיותרפיסט בעל תואר שני בתחום הפיזיותרפיה האורתופדית. 

המקצועיות שלנו, הידע שבידנו והגישה הרצינית לתחום המדרסים  מבטיחה לך כלקוח לקבל את הטוב ביותר וכל זאת תוך תמחור הוגן.

לשאלות וקביעת פגישת אבחון למדרסים לריצה

מעוניין במידע או קביעת תור להתאמת מדרסים לריצה נשמח לחזור אליך ,אנא השאר פרטים מדויקים 

כתובת המכון

חולון

יהושע רבינוביץ 58

מרכז דר-גת, קומה ב

0-5169361

0528306095

שעות פעילות

Sun. 09:00 - 21:00

Mon. 09:00 - 20:00

Tues. 09:00 - 20:00

Wed. 09:00 - 20:00

thu.    09:00 - 20:00

fri.      07:00 - 16:00

All rights reserved.

SIMBLAWebsite Builder