מדרסים מחיר: ברוכים הבאים לש.פ.א
מכון בוטיק למדרסים
בהתאמה אישית

מדרסים מחיר: מחיר מדרסים בהתאמה אישית נגזר ממספר רב של פרמטרים, על המדרסים ומחיר המדרסים שלנו.

ליצירת קשר וקביעת תור לבדיקה של מדרסים בהתאמה אישית בחולון

מכון למדרסים בהתאמה אישית ממוקם בחולון, יש לתאם מראש ולדייק בזמנים מאחר והפגישה היא בת כשעה ועשויה להיות עמוסה בבדיקות.

מדרסים מחיר

מדרסים מחיר, מה הוא מחיר הוגן ?

קביעת מחיר מדרסים או מה הוא מחיר הוגן למדרסים היא נושא עדין שאני לא בטוח שאוכל למצוא שני אנשי מקצוע המסכימים עליו. לכל עסק שיטת תמחור ומאפיינים שונים ובסופו של דבר מחיר המדרסים נקבע על פי  מכלול שלם של פרמטרים, על שאלה זו אשיב על פי זווית הראיה האישית שלי שכמובן שונה ממכונים אחרים ( חומר נוסף בנושא כיצד רוכשים מדרסים בקישור).

הכותרת העיקרית אותה חשוב להבין היא כי מחיר המדרסים נגזר מהזמן הכולל המושקע במדרסים, החומרים הם פרט משני בקביעת מחיר המדרסים.

מדרסים מחיר- עלות החומרים מהם בנויים מדרסים עשויה לנוע ממחיר של 50 ועד 200 שקלים למדרסים היקרים ביותר, עלות זו כוללת דבקים, גבס, פולימרים וחומרי תמיכה שונים.

מדרסים מחיר- הזמן המושקע במדרסים משתנה בין מכון למכון בין שיטת עבודה לשיטת עבודה. במכון מדרסים מקצועי כמו שלנו לקוח מזומן לפגישה ראשונה לבדיקה לפרק זמן של 45-60 דקות .

זמן הכנת מדרסים מאוד איכותיים, מרובי שכבות ובולמי זעזועים הוא כ 60 דקות לזוג מדרסים.

זמן קבלת מדרסים והתאמות עוד כ 30 דקות

ביקורות ותיקונים על פי הצורך כ30 עד 60 דקות נוספים.

סה"כ זמן לייצור זוג מדרסים הוא כ3 עד 4 שעות, ובמידה ונוסיף ביטולים או לקוחות שהלטתי שאינם זקוקים למדרסים זמן ייצור מדרסים עשוי להגיע ל 5 שעות.

מכוני מדרסים פשוטים יותר מתומחרים אחרת שם אין צורך בקביעת תור, לא מבוצעת בדיקה מסודרת והמידה נלקחת בקופסת קצף כך שהזמן נטו להתאמת מדרסים הוא כ 10 עד 15 דקות, אך מכונים אלו משקיעים זמן ייקר בניסיונות מחירה ובישיבה והמתנה ללקוח שיכנס לחנות. המדרסים במכונים אלו פשוטים יותר וזמן ייצור מדרסים הוא כ30-40 דקות וזמן קבלת המדרסים הוא כ15 דקות. 

סה"כ זמן המושקע במדרס בודד עשוי לנוע משעה ועד ??

מדרסים מחיר-עלות שעה משתנה בין מכון למכון על פי המיקום, גודל המכון, כמות העובדים, עלות היחצנות והפרסום, ועשויה להגיע ל 300 שקלים לשעת עבודה לפני חישוב משכורת לבעל המכון.

כיצד בוחרים מכון מדרסים מומלצים בקישור

מדרסים מחיר- מה מחירי השוק ?

לפני שנדון בשיטות להתאמה של מדרסים בהתאמה אישית נזכיר כי במדרג הנמוך יותר של איכות מדרסים קיימים מדרסים מוצרי מדף באיכויות שונות העשויים לסייע בפתרון בעיות בכף הרגל.

מדרסים מחיר? עלותם של מדרסים בשוק המדרסים  עשויה לנוע מ500 שקלים לזוג מדרסים פשוט  ועד 2000 שקלים, מחיר מדרסים זה עשוי לשקף הבדלים באיכות המדרסים, איכות איש מקצוע, איכות ומקצועיות השרות וגם מחיר חומרים אך במקרים רבים משקף ניצול של תמימותם של הלקוחות, הציבור הרחב שזקוק למדרסים רואה במדרסים, ובצדק, פריט בריאותי החיוני לכף רגלו וככזה אינו מעוניין לחסוך בהוצאות הנוגעות לבריאותו. יצרני מדרסים רבים מנצלים עובדה זו וללא קשר לאיכותם של המדרסים מעמידים תג מחיר מדרסים גבוה, ולמעשה מנצלים את הצמידות הלוגית שמחיר יקר הוא כנראה סימן היכר למוצר איכותי.

מחיר מדרסים  זול מ400 שקלים  ראויים לחשד ועשויים להיות מדרסים מוצרי מדף המוצגים בפני הלקוח כמדרסים במידה אישית, במעמד המכירה נלקחת מידה מהלקוח על ידי קופסה מוקצפת , לאחר שהלקוח יוצא את החנות המידה נזרקת לפח וזוג מדרסים מוכן מוזמן עבור הלקוח.

בחנויות מדרסים רבות קיימים מדרסים במחירים זולים של 200 ו300 שקלים האם כולם מרמים? בהחלט לא, קיימים רמאים רבים בשוק לצד אנשים ישרים וטובים. מדרסים במכון רציני ומקצועי ימכרו בתג מחיר של 1000-2000 שקלים, חנויות פשוטות יותר מציגות לעתים מחירי הפסד עבור מדרסים מתוך הנחה שהלקוח שנכנס לחנות עשוי להשתכנע ולקנות מדרסים יקרים יותר או לשדרג את המדרסים שהזמין ובכך לסיים את החודש ברווחים לעתים גבוהים יותר מאלו של החנויות המקצועיות. 

מחיר מדרסים בהתאמה אישית שלנו !

שפא הנו מכון מדרסים בהתאמה אישית המרכז מאמץ וידע בפיתוח מדרסים בהתאמה אישית הטובים ביותר בשוק המדרסים עבור מבחר בעיות רפואיות ופתולוגיות. הייחודיות שלנו בתחום נשענת מצד אחד על ידע רפואי, קליני רב באורתופדיה כללית ובאורתופדיית כף הרגל ומצד שני ידע רב במדע התנועה ובייצור מדרסים בהתאמה אישית. על הנושא הקליני אחראי שטיין נתי בעל תואר שני בתחום הפיזיותרפיה האורתופדית עם ניסיון של כ20 שנים בתחום.

מדרסים מחיר- אנו מקפידים על מחיר מדרסים הוגן מתוך ראיה חברתית ארוכת טווח כי הוגנות מובילה בסופו של דבר להצלחה גם כלכלית.

מכון שפא מייצר מדרסים בהתאמה אישית בשקיפות מלאה, האמינות היא נר לרגלינו ויעידו על כך מאות לקוחות שהגיעו אלינו כדי לעשות מדרסים בהתאמה אישית  ולהפתעתם קיבלו המלצה להמתין או לוותר עם נושא המדרסים ולפנות לאפיקי פתרון אחרים. 

מדרסים מחיר לנוער:  מדרסים בהתאמה אישית לילדים ונוער עד גיל 18 היא 550 שקלים, לקיחת המידה היא בקופסה פולריטנית.

מדרסים מחיר: מדרסים בהתאמה אישית לבוגרים נעה  בין המחירים 1000 ו-1800 שקלים, לקיחת המידה נעשית בחבישת גבס, סוג המדרסים והחומרים מותאמים אישית לאחר בדיקה מדוקדקת  ונקבעת על פי הצרכים והבעיות של כף הרגל והגוף, אנו משתדלים לשמור על איכות מדרסים הטובה ביותר בשוק המדרסים.

המקצועיות שלנו ייחודית בהתאמת החומרים והרכיבים השונים של המדרסים ללקוח ולבעיה ממנה הוא סובל. אנו יודעים לבצע את המדרסים החזקים והעמידים בשוק לצד המדרסים הרכים ובולמי הזעזועים הטובים בשוק.

עוד בנושא בקישורלשאלות וקביעת פגישת אבחון למדרסים

מעוניין במידע או קביעת תור להתאמת מדרסים נשמח לחזור אליך ,אנא השאר פרטים מדויקים 

כתובת המכון

חולון

יהושע רבינוביץ 58

מרכז דר גת, קומה ב

03-5169361

0528306095

שעות פעילות

Sun.   09:00 - 21:00

Mon. 09:00 - 20:00

Tues. 09:00 - 21:00

Wed. 09:00 - 16:00

thu.    09:00 - 21:00

fri.      07:00 - 16:00

All rights reserved.

SIMBLAWebsite Builder