ברוכים הבאים לש.פ.א
מכון בוטיק למדרסים
בהתאמה אישית

מדרסים בהתאמה אישית הם מדרסים הלוקחים בחשבון את מבנה כף הרגל, בעיות אורתופדיות גלויות וחבויות והתאמת פתרון מתאים למכלול הבעיות

ליצירת קשר וקביעת תור לבדיקה של מדרסים בהתאמה אישית בחולון

מכון למדרסים בהתאמה אישית ממוקם בחולון, יש לתאם מראש ולדייק בזמנים מאחר והפגישה היא בת כשעה ועשויה להיות עמוסה בבדיקות.

מהם מדרסים בהתאמה אישית ?

ההגדרה מדרסים בהתאמה אישית בצורה המופשטת שלה היא מדרסים המבוצעים על ידי התאמה של צורת המדרסים לכף הרגל באחת ממספר שיטות, חלקן יותר מוצלחות וחלקן פחות מוצלחות (על כך בהמשך).

בפועל ואנו בשפא מדרסים מקפידים על כך, מדרסים בהתאמה אישית כוללים מספר שלבים בהם ננסה לאתר את הבעיות הסטטיות והדינמיות של כף הרגל ושל הגוף, ננסה לאתר פתולוגיות רפואיות ורק בהמשך נתאים את המדרסים תוך כדי לקיחת כל המדדים אותם מצאנו.

השלבים החשובים עליה אנו מקפידים למדרסים בהתאמה אישית:

  • בדיקת כף הרגל למדרסים בהתאמה אישית עורכת כ30 עד 40 דקות וכוללת בדיקה סטטית ודינמית, צילום ריצה ממוחשב ושורת בדיקות אורתופדיות. 
  • דגימת כף הרגל למדרסים בהתאמה אישית מבוצעת בשיטה הנחשבת כטובה והמדויקת ביותר , חבישת גבס ללא נשיאת משקל. 
  • קביעת סוג המדרסים בהתאמה אישית מבוצעת בהתאם לסוג הבעיה, מבנה כף הרגל, הסתכלות על הגוף כולו ועל הצרכים של הלקוח.
  • ביצוע התאמות וכוונונים של  המדרסים בהתאמה אישית לנעליים ובדיקת תפקוד. 
  • בקורות והתאמות של המדרסים בהתאמה אישית, במידה והבעיה לא נפתרה.

שיטות להתאמת מדרסים בהתאמה אישית ?

לפני שנדון בשיטות להתאמה של מדרסים בהתאמה אישית נזכיר כי במדרג הנמוך יותר של איכות מדרסים קיימים מדרסים מוצרי מדף באיכויות שונות העשויים לסייע בפתרון בעיות בכף הרגל.

בדרוג הבא קיימים מדרסים מוצרי מדף המותאמים באופן אישי ללקוח כלומר קיימים מספר דגמים של מדרסים מהם בוחר המוכר בחנות את הדגם המותאם ביותר ללקוח.

לדרוג הבא יכללו שיטות שונות של מדרסים בהתאמה אישית אשר מבוצעים בשיטה מקוצרת, לעתים על ידי דריכה על משטח מגע ממוחשב ולעתים דריכה על המדרס עצמו אשר מתעוות בשיטות שונות על פי מבנה כף הרגל, לרוב המדרסים יהיו מוכנים תוך דקות.

בדרוג הבא קיימים מספר שיטות באיכויות שונות בהם המדרסים מורכבים מחלקים שונים, הקלינאי חייב להיות אמון על מדעי הרפואה והאורתופדיה של כף הרגל מרכיב את החלקים השונים של המדרסים על פי מבנה כף הרגל.

לדרוג הבא שייכים מרבית המדרסים בהתאמה אישית המיוצרים בארץ, לקיחת המידה מבוצעת בקופסה מוקצפת, השיטה בעלת רמת דיוק סבירה ולא רעה.

לדרוג הבא הייתי מכליל מדרסים בהתאמה אישית המבוצעת על ידי סריקה ממוחשבת של כף הרגל, הרגל צריכה להיות באוויר ללא נשיאת משקל ואיש המדרסים צריך לסרוק את כף הרגל כשהיא במנח ניטראלי.

לדרוג העליון הייתי מכניס את חבישת הגבס והכפפה הפולימרית ככלי המועדף ללקיחת מידה למדרסים בהתאמה אישית.

מדרסים בהתאמה אישית שלנו !

שפא הנו מכון מדרסים בהתאמה אישית המרכז מאמץ וידע בפיתוח מדרסים בהתאמה אישית הטובים ביותר בשוק המדרסים עבור מבחר בעיות רפואיות ופתולוגיות. הייחודיות שלנו בתחום נשענת מצד אחד על ידע רפואי, קליני רב באורתופדיה כללית ובאורתופדיית כף הרגל ומצד שני ידע רב במדע התנועה ובייצור מדרסים בהתאמה אישית.

מכון שפא מייצר מדרסים בהתאמה אישית בשקיפות מלאה, האמינות היא נר לרגלינו ויעידו על כך מאות לקוחות שהגיעו אלינו כדי לעשות מדרסים בהתאמה אישית  ולהפתעתם קיבלו המלצה להמתין או לוותר עם נושא המדרסים ולפנות לאפיקי פתרון אחרים. 

עלותם של מדרסים בהתאמה אישית לילדים ונוער עד גיל 18 היא 550 שקלים, לקיחת המידה היא בקופסה פולריטנית.

מחיר מדרסים בהתאמה אישית לבוגרים היא בין 1000 ו-1800 שקלים, לקיחת המידה היא בחבישת גבס, סוג המדרסים והחומרים מותאמים אישית לאחר בדיקה מדוקדקת של פיזיותרפיסט בעל תואר שני (בפיזיותרפיה אורתופדית) ונקבעת על פי הצרכים והבעיות של כף הרגל והגוף, אנו משתדלים לשמור על מחירון הוגן ועל איכות מדרסים הטובה ביותר בשוק המדרסים.

המקצועיות שלנו ייחודית בהתאמת החומרים והרכיבים השונים של המדרסים ללקוח ולבעיה ממנה הוא סובל. אנו יודעים לבצע את המדרסים החזקים והעמידים בשוק לצד המדרסים הכי רכים ובולמי הזעזועים הטובים בשוק.לשאלות וקביעת פגישת אבחון למדרסים

מעוניין במידע או קביעת תור להתאמת מדרסים נשמח לחזור אליך ,אנא השאר פרטים מדויקים 

כתובת המכון

חולון 

יהושע רבינוביץ 58

מרכז דר-גת, קומה ב

03-5169361

0528306095

שעות פעילות

Sun.   09:00 - 21:00

Mon. 09:00 - 20:00

Tues. 09:00 - 20:00

Wed. 09:00 - 20:00

thu.    09:00 - 20:00

fri.      07:00 - 16:00

All rights reserved.

SIMBLAWebsite Builder