ש.פ.א מכון לפיזיותרפיה מתקדמת ולטיפול בגלי הלם

מכון פיזיותרפיה המתמחה בטיפול בגלי הלם טיפול ברקמות רכות, דלקות כתף, דורבן, מרפק טניס וכדומה. הטיפול כולל שיטות טיפול שונות בהתאם לבעיה.

לקביעת טיפול בגלי הלם בחולון  03-5169361 \ 0528-306095

מכון פיזיותרפיה\ גלי הלם ממוקם בחולון, יש לתאם מראש בכדי לבדוק האם טיפול בגלי הלם אכן מתאים לפתרון הבעיה.

ההסמכות שלנו בתחום הפיזיותרפיה\גלי הלם

מומחיות בטיפול בגלי הלם, כדי להתמודד עם הבעיות המורכבות של טיפול הפיזיותרפיה בגוף האדם .

b1.png

תואר ראשון בפיזיותרפיה אוניברסיטת תל אביב
תואר שני בפיזיותרפיה, מאסטר אוניברסיטת באר שבע

c3.png

מאמן כושר גופני לקבוצות כדור מטעם מכללת וינגייט, ספורטאי , אצן וטריאתלט, פיזיותרפיסט של קבוצות ספורט.

b2.png

לימודים מתקדמים לפיזיותרפיסטים מוסמכים של אוסתאופטיה בי"ס לאוסטאופתיה במדריד

שטיין נתי בוגר החוג לפיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת תל אביב (1996) ועוסק בתחום הפיזיותרפיה האורתופדית והשיקום כ 20 שנה במכוני פיזיותרפיה רבים וכפיזיותרפיסט של קבוצות ספורט, מתמחה בשיקום פיזיותרפי של ספורטאים ובפתרון בעיות גב, החל משנת 2016 בוגר תואר שני (מאסטר) בפיזיותרפיה אורתופדית, בוגר קורסי הסמכה רבים בהם מאמן כושר גופני לקבוצות ספורט, מדריך לקבוצות הליכה, דיקור יבש, לימודי אוסתאופטיה מטעם אוניברסיטת מדריד. טיפולים ייחודיים \חשיבה מחוץ לקופסה ופתרונות לבעיות אורתופדיות מורכבות. התמחה שנים בשימוש במכשיר גלי ההלם כחלק מסל הפתרונות לבעיות שלרקמה רכה.

שטיין נתי bapt/mapt

מכון לפיזיותרפיה מנואלית מתקדמת מומחה לטיפול בגלי הלם 

שפא מכון פיזיותרפיה \גלי הלם בחולון, יחס אישי קשוב על ידי שטיין נתי, וותק של 20 שנים בטיפולי פיזיותרפיה במגוון פגיעות ופציעות ספורט, עם רקע של טיפול בשחקני נבחרת כמו גל מקל, עומרי כספי ודורון ג'מצי, שחייני הנבחרת הצעירה אקרובטיות לאומיות ושחקני כדורגל.
בוגר תואר תואר שני (מאסטר) בפיזיותרפיה מנואלית, נמצא במסלול לימודי אוסטאופתיה לתואר מאסטר המתמחה בטיפולים של השלד והגב.
בשנים האחרונות התמחה בטיפול בגלי הלם בבעיות כמו דורבן, מרפק טניס ודלקות כתף.

c4.png

גלי הלם לדורבן

טיפול גלי ההלם לדורבן כף הרגל נחשב לטיפול חדשני בעל תוצאות מדהימות בשיפור ופתרון הבעיה.

הטיפול בגלי הלם לדורבן לרוב נמשך 6 עד 12 טיפולים, כבר לאחר 4 טיפולים ניתן לראות שיפור משמעותי במצב. מהניסיון שלנו התאמת המדרסים הייחודים שלנו והוספת כלי טיפול נוספים כמו דיקור יבש, מניפולציה לפסיה העמוקה וטיפול בנקודות טריגר מביאים לקצב שיפור גבוה יותר בפתרון הדורבן.

c5.png

גלי הלם לגיד אכילס 

הטיפול בגלי הלם להסתיידות בגיד אכילס עשויה להיות אחד הכלים היחידים לפתרון הבעיה.

דלקת והסתיידות בגיד אכילס עשויה להיות מטרידה ועקשנית ובמקרים רבים תאלץ את הספורטאי למנוחה ארוכה ואף לפרישה מהחיים הספורטיביים, הטיפול בגלי הלם במקרים רבים מצליח להביא לשיפור ופתרון הבעיה מבלי להסתכן בזריקות וניתוחים בעלי פוטנציאל מזיק.

c5.png

גלי הלם להסתיידויות

הטיפול בגלי הלם בהסתיידויות ובדלקות כרוניות  מחליף את השיטות הישנות, ומוכיח עצמו יעיל יותר. 

טיפול בגלי הלם מהווה אלטרנטיבה יעילה ומוכחת לבעיות אורתופדיות שונות. מחקרים קליניים רבים, שבוצעו מאז שנות התשעים בעולם, הצביעו על גלי הלם  ככלי יעיל לטיפולים בדלקות כרוניות ובהסתיידויות של הרקמה הרכה.


מה זה גלי הלם 

טכנולוגיית גלי הלם התפתחה באמצע שנות התשעים על בסיס מכשור לריסוק אבני כליה. העובדה כי גלי הלם מתאימים לריפוי דלקות ברקמה הרכה התגלתה במקרה במהלך ניסויים של בדיקת בטיחות  הגלים האקוסטיים המדענים גילו כי רקמות סמוכות למוקדי הטיפול, החלימו בצורה מהירה וטובה עקב הטיפול בגלי ההלם. גלי הלם הם למעשה גלי קול בלחץ נמוך,הנשלחים בקצב של 2-16 פעמים בשנייה, הגלים, בעלי כושר חדירות גבוה של עד כ 35 מ"מ, נשלחים לרקמות רכות הסובלות מדלקות כרוניות ומשקיעת סידן מקומי. הטיפול בלי הלם כולל לרוב 2000 ועד 4000 פעימות אקוסטיות

כיצד גלי הלם עובדים

​הטיפול בגלי הלם גורם לגל לחץ אקוסטי  הפוגע ברקמה הפגועה ומעורר תגובה גופנית המגבירה את הטיפול בדלקת הכרונית. גלי הלם יוצרים מיקרו טראומה מקומית ובעקבותיה עליה בחומרי הבנייה וההרס ועליה בתהליכי החידוש (רגנרציה) של הרקמה, גלי ההלם יוצרים בין היתר הגברה של זרימת דם מקומית לרקמה, הגברה של פירור וספיגה של הסתיידויות, הגמשה ופתיחת רקמות מצולקות. הטיפול בגלי הלם נחשב לטיפול בטוח ומוצלח אך לכל מטופל תגובה סובייקטיבית אחרת וקצב טיפול שונה.

האינדיקציות לטפול בגלי הלם

הטיפול בגלי הלם הוכיח יעילות גבוה לפתרון דלקות כרוניות של הרקמה הרכה, הסתיידויות מקומיות וכאבים כתוצאה מדלקות כרוניות. בין יתר המצבים המתאימים לטפול בגלי הלם הם: דורבן, פלנטר פצאיטיס, דלקת בגיד אכילס, מרפק טניסאים, כתף מסוידת, כתף קפואה, מרפק גולף, אצבעות הדק ( טריגר פינגר), ודלקות בבורסת הירך.

תוצאות חיוביות של ירידה בכאב ושיפור הפונקציה ניתן לרוב לראות לאחר כ-4 טיפולים אך קצב הריפוי הוא סובייקטיבי ובלתי אפשרי לניבוי. 

מה הטיפול בגלי ההלם לדורבן כולל

טיפול בגלי הלם

הטיפול בגלי ההלם כולל כ2000 עד 4000 פעימות ונעשה בקצב של 5-10 פעימות בשנייה, עוצמת הפעימות וכמות פעימות גלי ההלם מותאמת למצבו של המטופל ולטיפול ולמעשה מטיפול לטיפול עם השיפור במצבו של המטופל כמות הפעימות ועצומתם מתגברת.

c6.png

בנוסף לגלי ההלם טיפול מנואלי

בנוסף לטיפול בגלי ההלם אנו מבצעים טיפול פיזיותרפי מנואלי הכולל עיסוי רקמות עמוקות, טכניקות לשחרור הפסיה, תנועת מערכת עצבים וטיפול פרוקסימאלי לשיפור העצבוב לגפה.
c7.png

דיקור יבש

במקביל לטיפול בגלי הלם אנו מבצעים טיפול בדיקור יבש מקומי לרקמה הפגועה ולטריגר פוינט על גבי שרירי הסובך, קינזיו טייפ להורדת עומס מקומי והקלה מכאבי הדורבן, טיפול באולטראסאונד מקומי וכו

 מה לקוחות מספרים

מספר המלצות  של לקוחות מרוצים, להמלצות נוספות כנסו לדף הפייסבוק שלנו

01

ram eliasaf

רציתי לומר המון תודה על כך שהגעתי לנתי המצויין,מעבר לקשב תמידי,השקעה בטיפולים ותשומת לב בכל רגע נתון למטופל ולבעייתו ,נתי הצליח לפתור ולמנוע לי את הכאבים בעקב(דורבן) באופן מדהים,דבר שרבים לפניו המתיימרים להיות מומחים בתחום לא הצליחו....!

אז המון תודה לך נתי,יישר כוח.

02

nir ayalon

רציתי לשתף אתכם ולהמליץ בחום רב על איש יקר ופיזיותרפיסט ברמה הגבוהה ביותר שיש. 

בעקבות הרמת משקל כבד בחדר כושר בצורה לא נכונה, אובחנה אצלי בצילום MRI , פריצת דיסק חמורה בעמוד שדרה צווארי.

לאחר התייעצות עם שלושה רופאים מומחים ומנתחים מהשורה הראשונה בארץ , בעלות כספית גבוהה, נקבע לי תור דחוף לניתוח.

היו לי כאבים חזקים מאוד בצוואר וביד ימין והייתי מושבת לחלוטין. לטענת הרופאים הדיסק לחץ לי על העצב של היד ונגרם לי נזק נוירולוגי בלתי הפיך.

לא הייתי שלם עם החלטה זו ובהמלצת חברה מהעבודה הגעתי לפיזיותרפיסט נתי שטיין. נתי ראה את הצילומים בדק אותי וביטל מיד את ממצאי הרופאים.

לאחר מספר טיפולים קטן, חל שיפור משמעותי וכיום אין לי שום מגבלה, מיותר לציין שלא ביצעתי שום ניתוח וחזרתי לכשירות מלאה תוך זמן קצר.

נתי, מקצוען אמיתי מטפל בחסד ובאדיבות במרכז רפואי פיזיותרפי מתקדם מאוד בבעלותו במרכז המסחרי רח' רבינוביץ 58 חולון.

מתמחה בבעיות חוט שידרה ורגליים, בניית מדרסים ועוד.

אני מודה לך מקרב לב וממליץ עליך בחום.

03

ami Kalka

המלצה חמה על נתי שטיין – פיזיוטרפיסט מקצוען הגון מאוד ובסוף מומחה כף רגל

בקצרה אומר שתכלית פוסט זה להביע הערכה עמוקה לאיש יקר, מקצועי, מקצוען והגון שעוסק בתחום הרפואה ואיננו מונע ע"י בצע כסף

אבחנתו אומתה אחת לאחת ע"י אולטרסאונד שעברתי שבוע לאחר מכן

מהפגישה עם נתי ניתן להתרשם שכל שרשום באתר בתחום כף הרגל הוא ידע שלו ולא תרגום כזה או אחר. כמו כן נתי מבצע כרגע עבודה לתואר שני בתחום כף הרגל

אני ממליץ לעשות את המאמץ להיבדק ולהיות מטופלים רק אצלו ולא באף מקום אחר.

וכעת לפירוט המקרה:

הנני ספורטאי בתחום הטריאתלון וכן עושה הכנה למרתון תל אביב,

כשבועיים לפני ארוע השיא של עונת הטריאתלון קרי טריאתלון אילת התחלתי להרגיש כאבי חדים בקרבת הקרסול לכיוון כף הרגל וזאת בעת תנועת פלקס של הרגל בעת הרמת רגל ישרה במצב שכיבה.

הימים חולפים והכאב מופנה לכיוון העקב, כאחד שמכיר פציעות ספורט אני מבין שיש סיכוי שהגרוע מכל עומד לקרות ואני סובל מדורבן

ניסיתי לזמן תור דחוף לאולטרסאונד אך ללא הועיל וביום ראשון של שבוע הטריאתלון נשברתי תיאמתי תור לשבוע שאחרי לאולטרסאונד וכן חיפשתי חנות מדרסים

בשיטותיי באינטרנט אחר השיטות לטיפול בדורבן צדו את עיניי שני אתרים של פיזיותרפיסטים האחד שרשם רבות על מומחיותו בתחום והשני אתר footlab,

הראשון בינהם הביא המלצות של ספורטאים בכירים רבים שבהם טיפל בהצלחה מרובה בין הספורטאים הללו נמצא גם טל בורשטיין , פניתי אל טל דרך מכר משותף והופתעתי לשמוע שלא ידע על ההמלצה שרשומה על שמו באתר וטופל במקום במשך חצי שעה ולא חזר אליו יותר, מטבע הדברים המקום נפסל על הסף.

התקשרתי לנתי מfootlab, התעניינתי על הסימפטומים של דורבן וכן הסברתי לו ממה אני סובל,

נתי נתן מידע אך ציין שחייבים לבדוק בכדי להיות בטוחים.

קבענו למחרת היום, יום שני.

הגעתי אליו, האבחון כלל, אבחון של כפות הרגליים, אבחון לתנועות שונות שהוא מבצע ברגל,

השוואה בין אורכי כפות הרגל ואורכי הרגליים.

נתי התפלא שאני נועל נעל מתקנת והסברתי שזה עקב קריסה של הרגל שזוהתה ע"י אורטופד ספורט מוכר, עקב התעקשותי שהקריסה קיימת נתי ביצע בדיקת ריצה מצולמת בה בדק בודאות אם יש או אין קריסה ווידא שהיא לא קיימת.

האבחנה שלו בסופו של תהליך הייתה של דלקת באחת הרקמות שבסביבת העקב שגורמת לכאבים,

הומלץ על תרגיל פיזיותרפי בבית והחלפת הנעליים לנעל נייטרלית.

לגבי השאלה על מדרסים טען בתוקף שאיננו רואה צורך – אגב אני הגעתי בתודעה מוחלטת שאני זקוק למדרסים ונתי כאיש מקצוע לא התפתה למכור לי מוצר מיותר שאינו תואם את אבחנתו.

שיא השיאים שאחרי בדיקה ארוכה נתי לא רצה לקבל תשלום משום שאיננו גובה על אבחנות???!

אין לי אלא להעריך אנשי מקצוע כמו נתי שבונים את האמון מחדש באנשי רפואה רציניים.

אני ממליץ לכל בר דעת שעוסק בספורט שייגש לנתי לאבחון ויקבל אבחנה ממקצוען ולא ממאכר.

כו כן אני מודה לך נתי מקרב לב ומאחל לך הצלחה מרובה בכל מעשיך.

יישר כוח!

04

Michael Badalov

בשנת 2011 נבחרתי לשחקן השישי של העונה בליגה הלאומית בכדורסל בדרך ליעד הבא והגשמת חלום ליגת העל אבל זה לא קרה.

. אז זה התחיל בכאב קטנטן שהחל בברך שמאל אז חיכינו לפגרה ואמרנו ששבועיים מנוחה ואנחנו חוזרים כמו חדשים, הרי לא חבל אני עושה אחלה עונה(ברמלה), ואז הגיע הפגרה חיכיתי שבועיים, שלושה, ארבעה..כואב!!! אז יאללה בוא נוציא כסף כי אני רוצה לחתום בליגת העל חייב לבוא הכי מוכן, הולכים לא'(לא מציין שמות מפאת כבודם של אנשי המקצוע) ואחרי בדיקה קצרה, "אתם הכדורסלנים נלחצים מכל שטות, תוך 5-6 טיפולים אתה כמו חדש, אז הלכתי 15-16 טיפולים ושום דבר לא השתנה, אז לא נורא הלכתי לע' "תוך חודש אתה חוזר בהדרגה אבל בדגש על הדרגה!!!" יששששש אני חוזר תוך חודש, ומיד אני מתקשר לסוכן שלי אני אומר לו יאללה תסגור לי את החוזה שחיכה לי, ואז עוברות להם חודשיים ושום דבר לא משתנה, ואז הולכים לא'2 וגם אחרי חודשיים נוספים זה לא עוזר, והולכים לניתוח ארטוסקופיה, הרופא יוצא מהניתוח ואני עדיין מסומם מהמורפיום כולי מחויך הוא אומר לי שהוא מופתע שהדבר הכל כך קטן הזה שהיה לי הפריע לי וכאב לי והוא צופה שתוך חודש אני כבר רץ ותוך חודש וחצי אני פעיל 100 אחוז...כמה שמחתי!!יש אני חוזר, שוב שיחה לסוכן תסגור לי קבוצה לינואר, "לא נורא, הלכה חצי שנה נחזור מחוזקים" ואז עוברות להם חודשיים ואותו כאב, ושוב הולכים לר' ולא' ולד' וכל אחד מהם עם המשפט הקבוע "תוך....."יששששש כל כך חיכיתי ל"תוך...." הייתי ממש מסומם לתקווה ושוב חודשיים וכלום לא עוזר, נכנסים לדיון משותף של כל הרופאים המומחים גם ג' י' ונ' כולם אומרים ניתוחון קטן ואתה חוזר, עושים שוב ניתוחון ושוב הכאבים ממשיכים פאק הלכה עוד עונה, כבר מתחיל לחשוב , אני אוכל לשחק עם הבן שלי" כמה בכי ומירמור(מסכנה החברה שלי לאותם ימים שהפכה כבר לאשתי) ואז הגיע טלפון מליגה א', רצו רק פגישה, אמרתי להם שאני לכדורסל לא יכול לחזור עברתי שני ניתוחים שלא עזרו ושיעזבואותי, אחרי שהתעקשו בסוף נפגשתי והם אמרו לי שהם רק רוצים שאני אוכל לרוץ ולשחק.(כמובן שהיה להם אינטרס שאני אצליח לחזור לשחק ואעזור להם במאבקים שלהם בליגה)

 הכירו לי את נתי שטיין האגדי!! עשינו חודשיים טיפולים יום יום היה מכסח לי את הצורה, זה התחיל קשה כמו כולם אבל נתי כמו נתי לא מוותר. "מיכאל סיכוי גבוה שלא תחזור לשחק אבל בגלל שיש סיכוי של אחוז אחד שתחזור לשחק אז אני רוצה שתבוא לפה" .

ממשיכים בטיפולים יום יום, כל יום אני מגיע ושואל את אותה השאלה, האם אוכל לרוץ אחרי הבן שלי, ונתי לא מוותר, מנסה עוד משהו ועוד מניפולציה וקורא ולומד ומנסה להבין מה פאקינג לא עובד בברך הזאת. נתי לקח את זה כל כך אישי שהרגשתי שהוא מטפל בברך שלו, הוא הרגיש כל כאב שהיה לי, הבין אותי וליווה אותי צעד צעד.

נתי אמר שמה שהוא היה עושה זה פשוט הולך על כל הקופה, התחלנו לפוצץ את הברך מכל כיוון, הייתי מסיים טיפולים ברמת בכי, ואז לאט לאט אני מתחיל סוף סוף להרגיש שיפור קטן, נתי לא נח על זרי הדפנה וממשיכים יום יום,נתי אמר לי שאני חייב לנסות לחזור על הכאבים שהיו ברמה שלא ניתן לתאר, חזרתי עם כאבים והמון משככי כאבים ולאט לאט מיום ליום מתחיל השיפור ופה הבנתי שסוף סוף אני יכול להפסיק עם הארקוקסיה, אתופן ,זריקות וולטרן ולרוץ, לקפוץ ולהנות מהדבר שהכי חשוב לי וזה הכדורסל הרי אף אחד שלא חווה את משחק הכדורסל כמוני לא יבין את המשמעות של מה שאני כותב(אבא:"עזוב די להילחם כל היום על לחזור, ניסית, לא הלך...תתקדם!!)

בשנת החזרה עזרתי למכבי בת ים לעלות ליגה מליגה א' לליגה ארצית. בשנה שאחרי עליתי ליגה עם הפועל רמת גן גבעתיים מהליגה הארצית לליגה הלאומית. אבל בשבילי לקחתי את אליפות אירופה, אני סוף סוף חזרתי לעשות את הדבר שאני כל כך אוהב.

לשאלות ולקביעת טיפול בגלי הלם 

מעוניין במידע או קביעת תור לטיפול בגלי הלם נשמח לחזור אליך ,אנא השאר פרטים מדויקים 

כתובת המכון

חולון 

יהושע רבינוביץ 58

מרכז דר-גת, קומה ב

0528306095

03-5169361

שעות עבודה

Sun.  09:00 - 21:00

Mon. 09:00 - 20:00

Tues. 09:00 - 21:00

Wed. 09:00 - 16:00

thu.    09:00 - 21:00

fri.      07:00 - 16:00

All rights reserved.

SIMBLAWebsite Builder