מדרסים

מילות מפתח: מדרסים לפלטפוס, מדרסים, מדרס, מדרסים חולון, מדרסים בחולון, סוגי מדרסים, מדרסי גרפיט, מדרסים ביומכניים, מדרסים רכים, מדרסים קשיחים, מי צריך מדרסים, חבישת גבס, מחירי מדרסים, מדרסים לריצה, מדרסים לחיילים.מדרסים- ש.פ.א מכון האורטופדיה חולון, התאמת מקצועית של מדרסים בחולון

במרכז ש.פ.א אנו מתמחים בבניית מדרסים ביומכאניים, ומציעים לך הלקוח מבחר רחב של מדרסים תוך מתן שרות מחייב, אחריות על המוצר, ומקצוענות ללא פשרות. במרכז ש.פ.א לקחנו לנו כאתגר להרים את הרמה הקלינית של התאמת המדרסים, ולהציב את עצמנו כמובילי עשייה בתחום זה.
מרכז ש.פ.א הוא המרכז היחיד בארץ, אשר יחד עם עוד מספר מרכזים בעולם מציע את השילוב הכל כך חשוב של בדיקה אורתופדית מלאה וניתוח הליכה ממוחשב אשר יחדיו יוצרים תמונה מלאה ומאפשרים זיהוי של מרכיבי הבעיה ממנה סובל המטופל ובניית אסטרטגייה טיפולית ומדרס מבוססי מחקר אשר מטפל הן בתסמינים מהם סובל המטופל והן בשורש הבעיה.
במרכז ש.פ.א אנו מבצעים איבחון קליני מדוקדק של בעיית המטופל, מתוך הנחה כי רק הבנה מלאה של מצב המטופל, איתור אסימטריה או בעיות מבניות אחרות יאפשר מיצוי מלא של הכלי הטיפולי החזק - מדרסים.
מרכז ש.פ.א הינו המרכז היחיד המציע ללקוחותיו ליווי מובנה ארוך טווח תוך ביצוע תיקונים והתאמות של המדרס בכדי להגיע למיצוי מלא שלו, במרכז ש.פ.א אנו מקפידים על שימוש בחומרים הטובים והמתקדמים ביותר המוצעים כיום בשוק, עושים שימוש בטכניקות בנייה ומדידה מודרניות והעדכניות ביותר בעולם המדרסים.

מחירון מדרסים
מדרסים ביומכאניים לילדים: תכלול בדיקה אורתופדית מקוצרת בת 20 דקות, לקיחת מידה על ידי קופסאת קצף, המדרס יהיה בנוי מ 3 שכבות.
מחיר: 450 שקלים.
מדרסים ביומכאניים בסיסים למבוגרים: תכלול בדיקה אורתופדית מלאה בת 40 דקות, הכוללת בדיקת הליכה ממוחשבת ע"פ הצורך, לקיחת מידות על ידי קופסאת קצף, המדרס יהיה בנוי מ 4 שכבות.
מחיר: 800 שקלים.
מדרסים ביומכאניים מקצועיים\ ריצה למבוגרים: תכלול בדיקה אורתופדית מלאה בת כ40 דקות הכוללת בדיקת הליכה ממוחשבת, לקיחת מידה על ידי תחבושות גבס, המדרס יהיה בנוי מ4-5 שכבות.
מחיר: 1000 שקלים.
מדרסים ביומכאניים מקרבון למבוגרים: תכלול בדיקה אורתופדית מלאה בת כ40 דקות הכוללת בדיקת הליכה ממוחשבת, לקיחת מידה על ידי תחבושות גבס.
מחיר: 1300 שקלים.


החזר מקופ"ח השונות על רכישת מדרסים:


מדרסים קופ"ח כללית: לקוחות הביטוח המושלם זכאים להזמין אחת לשנה מדרסים ביומכאנים. ההחזר על המדרסים הינו בגובה 107 ש"ח, בכדי לקבל את ההטבה יש למלא טופס בקשה לקבלת החזר כספי, ולשלוח טופס זה לכתובת: מחלקת תביעות פרט, ת.ד 2265 בני ברק 51122 , חברי קופ"ח כללית זכאים ל100 שקלים הנחה על מחירון המדרסים הביומכאניים.
הזכאות להחזר כספי על מדרסים כפופה להוצאת הפניית אורתופד לזמנת מדרסים.
מדרסים קופ"ח מכבי: לקוחות הביטוח המושלם מגן זהב רשאים להזמין מדרסים בסיסים בעלות עצמית של 69 ש"ח, זוג מדרסים אחד בכל שנה קלנדרית. לחברי מכבי מגן כסף הזמנת מדרס בסיסי, השתתפות החבר 209 ש"ח, זוג מדרסים אחד לכל שנה קלנדרית. חברי קופ"ח מכבי זכאים ל200 שקלים הנחה על מחירון המדרסים הביומכאניים.
הזמנת המדרסים כפופה להוצאת הפניית אורתופד לרכישת מדרסים
מדרסים קופ"ח מאוחדת: לחברי הביטוחים המשלימים של קופ"ח מאוחדת החזר של 50% על מדרסים, גובה ההחזר עד 491 ש"ח כפוף להוצאת הפניה של אורתופד לרכישת מדרסים,
כפוף להוצאת הפניית אורתופד לרכישת מדרסים, שני זוגות מדרסים לכל שנה קלנדרית.
מדרסים קופ"ח לאומית: לחברי הביטוחים המשלימים של קופ"ח לאומית מחיר למדרס ילדים 119/ 60 שקלים, המדרס הוא מדרס דו שכבתי וניתן ורצוי לשדרג למדרס תלת שכבתי במחיר של 200 שקלים נוספים. מחיר למדרס תלת שכבתי לבוגרים 189\ 60 שקלים, ניתן ואף מומלץ לשדרג למדרסים ביומכאנים בסיסים בסכום של 400 שקלים נוספים, או למדרסים ביומכאנים מקצועייים בסכום של 600 שקלים. מחיר למדרס ביומכאני 718\869 שקלים


מקורות ידע נוספים:
להרחבה ב אנציקלופדיה הרפואית של כף הרגל footlab- דף ראשי.
להרחבה ב אנציקלופדיה הרפואית של כף הרגל footlab- בנושא מדרסים.
להרחבה ב אנציקלופדיה הרפואית של כף הרגל footlab- מבנה כף הרגל.
להרחבה ב אנציקלופדיה הרפואית של כף הרגל footlab- כאבים בכף הרגל.