מדרסים

מילות מפתח: מדרסים לפלטפוס, מדרסים, מדרס, מדרסים חולון, מדרסים בחולון, סוגי מדרסים, מדרסי גרפיט, מדרסים ביומכניים, מדרסים רכים, מדרסים קשיחים, מי צריך מדרסים, חבישת גבס, מחירי מדרסים, מדרסים לריצה, מדרסים לחיילים.מדרסים- ש.פ.א מכון האורטופדיה חולון, התאמת מקצועית של מדרסים בחולון

במרכז ש.פ.א אנו מתמחים בבניית מדרסים ביומכאניים, ומציעים לך הלקוח מבחר רחב של מדרסים תוך מתן שרות מחייב, אחריות על המוצר, ומקצוענות ללא פשרות. במרכז ש.פ.א לקחנו לנו כאתגר להרים את הרמה הקלינית של התאמת המדרסים, ולהציב את עצמנו כמובילי עשייה בתחום זה.
מרכז ש.פ.א הוא המרכז היחיד בארץ, אשר יחד עם עוד מספר מרכזים בעולם מציע את השילוב הכל כך חשוב של בדיקה אורתופדית מלאה וניתוח הליכה ממוחשב אשר יחדיו יוצרים תמונה מלאה ומאפשרים זיהוי של מרכיבי הבעיה ממנה סובל המטופל ובניית אסטרטגייה טיפולית ומדרס מבוססי מחקר אשר מטפל הן בתסמינים מהם סובל המטופל והן בשורש הבעיה.
במרכז ש.פ.א אנו מבצעים איבחון קליני מדוקדק של בעיית המטופל, מתוך הנחה כי רק הבנה מלאה של מצב המטופל, איתור אסימטריה או בעיות מבניות אחרות יאפשר מיצוי מלא של הכלי הטיפולי החזק - מדרסים.
מרכז ש.פ.א הינו המרכז היחיד המציע ללקוחותיו ליווי מובנה ארוך טווח תוך ביצוע תיקונים והתאמות של המדרס בכדי להגיע למיצוי מלא שלו, במרכז ש.פ.א אנו מקפידים על שימוש בחומרים הטובים והמתקדמים ביותר המוצעים כיום בשוק, עושים שימוש בטכניקות בנייה ומדידה מודרניות והעדכניות ביותר בעולם המדרסים.

מחירון מדרסים
מדרסים ביומכאניים לילדים: תכלול בדיקה אורתופדית מקוצרת בת 20 דקות, לקיחת מידה על ידי קופסאת קצף, המדרס יהיה בנוי מ 3 שכבות.
מחיר: 500 שקלים.
מדרסים ביומכאניים בסיסים למבוגרים: תכלול בדיקה אורתופדית מלאה בת 40 דקות, הכוללת בדיקת הליכה ממוחשבת ע"פ הצורך, לקיחת מידות על ידי קופסאת קצף, המדרס יהיה בנוי מ 4 שכבות.
מחיר: 1000 שקלים.
מדרסים ביומכאניים מקצועיים\ ריצה למבוגרים: תכלול בדיקה אורתופדית מלאה בת כ40 דקות הכוללת בדיקת הליכה ממוחשבת, לקיחת מידה על ידי תחבושות גבס, המדרס יהיה בנוי מ4-5 שכבות.
מחיר: 1400 שקלים.
מדרסים ביומכאניים מקרבון למבוגרים: תכלול בדיקה אורתופדית מלאה בת כ40 דקות הכוללת בדיקת הליכה ממוחשבת, לקיחת מידה על ידי תחבושות גבס.
מחיר: 1800 שקלים.
מדרסים לריצה  מקצועיים , לקיחת מידה בקופסת קצף מחיר מדרסים 900 שקלים.
מדרסים המותאמים להליכה וריצה, מחומרים איכותיים בחבישת גבס מחיר מדרסים 1000 שקלים.
מדרסים המותאימים לריצה באיכות גבוה בעלי צמד בולמי פורון, 5-6 שכבות,  לקיחת מידות בחבישת גבס , במחיר מבצע מחיר מדרסים 1200  שקלים.
מדרסי ריצה טופ-  מחומרים בולמי זעזועים  6-7 שכבות , לקיחת מידה בחבישת גבס , מחיר מבצע  1500 שקלים.
מדרסים רכים המתאימים לטיפול בסכרת,  לקיחת מידה בגבס 1000 מחיר מדרסים שקלים.
מדרסים רכים טופ לטיפול בסכרת ובבעיות נוספות מחיר מדרסים 1500 שקלים
מדרסי סכרת טופ- מחיר 1500 שקלים.
מחיר מדרסים לטיפול בדורבן בסיס , מחיר 1000 שקלים.
מחיר מדרסים לטיפול בדורבן דגם טופ , 1500 שקלים.

 

 

   


החזר מקופ"ח השונות על רכישת מדרסים:


מדרסים קופ"ח כללית: לקוחות הביטוח המושלם זכאים להזמין אחת לשנה מדרסים ביומכאנים. ההחזר על המדרסים הינו בגובה 107 ש"ח, בכדי לקבל את ההטבה יש למלא טופס בקשה לקבלת החזר כספי, ולשלוח טופס זה לכתובת: מחלקת תביעות פרט, ת.ד 2265 בני ברק 51122 , חברי קופ"ח כללית זכאים ל100 שקלים הנחה על מחירון המדרסים הביומכאניים.
הזכאות להחזר כספי על מדרסים כפופה להוצאת הפניית אורתופד לזמנת מדרסים.
מדרסים קופ"ח מאוחדת: לחברי הביטוחים המשלימים של קופ"ח מאוחדת החזר של 50% על מדרסים, גובה ההחזר עד 491 ש"ח כפוף להוצאת הפניה של אורתופד לרכישת מדרסים,
כפוף להוצאת הפניית אורתופד לרכישת מדרסים, שני זוגות מדרסים לכל שנה קלנדרית.מקורות ידע נוספים:
להרחבה ב אנציקלופדיה הרפואית של כף הרגל footlab- דף ראשי.
להרחבה ב אנציקלופדיה הרפואית של כף הרגל footlab- בנושא מדרסים.
להרחבה ב אנציקלופדיה הרפואית של כף הרגל footlab- מבנה כף הרגל.
להרחבה ב אנציקלופדיה הרפואית של כף הרגל footlab- כאבים בכף הרגל.